قوانین و مقرراتقوانین و مقررات فروشگاه سرماگران

کاربر گرامی جهت استفاده بهینه شما از خدمات فروشگاه اینترنتی سرماگران (ارائه کننده کلیه لوازم یدکی خودرو ) این فرم آماده و ارائه شده است، لطفا قبل از خرید محصولات مورد نظرتان از فروشگاه، به دقت موارد درج شده را مطالعه کنید. حتما به این نکته توجه داشته باشید که ثبت سفارش شما در فروشگاه، به معنای پذیرفتن تمام قوانین و مقررات و موارد مطرح شده در این بخش است و هر گونه ادعا پس از خرید کالا توسط مشتری محکوم به ابطال و غیر قابل اسماع می باشد.

روش‌های ارسال محصولات 

به دلیل تضمین ارسال سریع محصولات سرماگران و عدم امکان ارسال سفارشات توسط پست و شرکت‌های مشابه (به دلیل وزن و حجم کالاها و تاخیرات ارسال ) این فروشگاه خرید های انجام شده را از طریق پایانه های حمل و نقل عمومی (شبکه اتوبوس رانی ) و پایانه های باربری به دست مشتریان خارج از تهران می رساند و امکان ارسال از طریق پست مقدور نیست.

اگر آدرس مورد نظر خریدار برای ارسال کالا دارای پایانه اتوبوس و باربری نباشد، کالای خریداری شده  به نزدیک ترین محل دارای پایانه ارسال می شود و خریدار باید کالای خود را از آنجا تحویل بگیرد ( به عنوان مثال اگر آدرس خریدار بویین زهرا باشد، سفارش او به قزوین ارسال می شود و باید کالای خود را از شهر قزوین تحویل بگیرد.)

تمام هزینه‌های ارسال کالا ( اعم از هزینه پیک تا پایانه در تهران، هزینه‌های باربری و انبارداری  و هزینه پیک موقع تحویل کالا در مقصد ) و مواردی اعم از شکنندگی، روندگی، زدگی و عیوب حاصله در ارسال به عهده مشتری می‌باشد و فروشگاه هیچ‌گونه مسئولیت و تعهدی در این موارد ندارد.

ارسال محصول به دلیل مسائل مالی و بانکی (سیستم شاپرک بانک ) در صورت موجودی کالا در زمان ثبت سفارش یک روز بعد از ثبت سفارش صورت می‌گیرد.

محصولات سفارش داده‌شده توسط مشتریان شهر تهران توسط پیک‌های موتوری ارسال می‌گردد و هزینه ارسال با خریدار است.

در روزهای پرتراکم کاری یا ایام تعطیلات، امکان دارد که سفارش‌های ثبت‌شده باکمی تأخیر به دست مشتریان برسند.

قوانین تعویض کالا در فروشگاه سرماگران

با توجه به مصرفی بودن لوازم‌یدکی خودرو، امکان بازگرداندن محصول خریداری‌شده و یا تعویض محصول وجود ندارد. قطعات برقی ازجمله کمپرسورها و متعلقات آن‌ها که برقی می‌باشند شامل هیچ‌گونه ضمانت و گارانتی و مرجوعی نمی‌باشند. ( شرایط و موارد قبل نصب آن‌ها در قسمت مربوطه شرح داده‌شده است.)

اکیداً توصیه می‌کنیم حتماً موقع خرید محصولات موردنظرتان دقت لازم را داشته باشید و در صورت نیاز به توضیحات بیشتر در مورد محصول قبل از خرید با پشتیبانی فروشگاه تماس حاصل فرمایید و سپس اقدام به خرید نمایید.

ساعات کاری فروشگاه سرماگران

فروشگاه سرماگران از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 6 عصر و پنج‌شنبه‌ها از 9 صبح تا 2 بعدازظهر آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز است و در روزهای تعطیل رسمی این فروشگاه امکان ارائه خدمات یا پاسخگویی به مشتریان را ندارد.

در روزها و ساعات کاری ذکرشده امکان خرید حضوری در محل فروشگاه برای مشتریان محترم مهیا می‌باشد.

 

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.