گارانتی اصالت محصولاتسرماگران فعالیت خود در حوزه تأمین و عرضه تخصصی قطعات کولر خودرو را از سال 1378 آغاز کرد. این مجموعه در گذر بیش از بیست سال فعالیت، دامنه تخصص خود را به طیف گسترده‌ای از قطعات جانبی و لوازم یدکی سیستم‌های سرمایشی، گرمایشی و تهویه خودروهای داخلی و خارجی افزایش داده است.

این مجموعه قدیمی، مجرب و خوش‌نام با نگاهی تازه به روند تأمین و عرضه کالا، تصمیم به راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی سرماگران گرفت. در این فروشگاه اینترنتی، محصولات مختلف در حوزه قطعات کولری، بخاری و تهویه خودرو از برندهای معتبر و مختلف، با قیمت رقابتی و به‌طور مستقیم از کارخانه، عرضه می‌شوند.

این فروشگاه قدیمی، با وب‌سایت جدید خود در حوزه تأمین و عرضه قطعات سیستم‌های سرمایشی، گرمایشی و تهویه خودروهای سبک و سنگین، همواره تلاش کرده رضایت مشتری را هدف اصلی خود قرار دهد و در این مسیر، از هیچ تلاشی برای بالابردن کیفیت و کاهش قیمت قطعات خودرو و لوازم یدکی فروگذار نکرده است.

همه محصولاتی که در فروشگاه اینترنتی سرماگران عرضه می‌شوند، کالاهای معتبر و بااصالتی هستند که کارشناس‌های مجرب سرماگران، از بهترین برندهای داخلی انتخاب کرده، بدون هیچ واسطه‌ای و به‌طور مستقیم، و با بهترین قیمت بازار، در اختیار دوستان خود، در سرتاسر ایران قرار داده‌اند.

دیگر لازم نیست برای خرید کالاهای با کیفیت و معتبر، ساعت‌ها در بازار جست‌وجو کنید؛ بلکه با مراجعه به وب‌سایت سرماگران، در هر ساعتی از شبانه‌روز، محصولات مختلف را ببینید، آن‌ها را باهم مقایسه کنید، و بهترین محصول را بر اساس نیازتان انتخاب کنید.

کارشناس‌های کاربلد سرماگران  آماده پاسخ‌گویی از طریق فرم تماس وب‌سایت، صفحه‌های سرماگران در شبکه‌های اجتماعی و ایمیل پشتیبانی هستند. علاوه‌بر این‌ها، طی ساعت‌های اداری، می‌توانید از طریق شماره تلفن‌های سرماگران، سؤال‌های خود را از مطرح کرده و از کارشناس‌های سرماگران، مشاوره تخصصی بخواهید.

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.