کالای معتبر و با اصالتما در سرماگران، فقط فروشنده نیستیم! بلکه در مسیر انتخاب تا خرید لوازم سرمایشی و گرمایشی خودرو شما را همراهی می‌کنیم تا مطمئن شویم بهترین قطعه خودرو با مناسب‌ترین قیمت بازار را انتخاب کرده و آن را به‌سرعت و با کیفیت دریافت می‌کنید.

فروشگاه اینترنتی سرماگران ضمانت بازگشت کالا و گارانتی ارائه نمی‌کند! چرا؟

چون همه قطعات یدکی و لوازم جانبی سیستم‌های سرمایشی، گرمایشی و تهویه خودرو در این وب‌سایت، از کارخانه تولیدکننده به‌طور مستقیم به فروشگاه آورده شده و از اینجا بدون هیچ واسطه یا افزایش قیمتی، برای مشتریان عزیز ارسال می‌شوند.

پس همه قطعات و لوازم موجود در این فروشگاه اینترنتی، طبق شرایط خرید از کارخانه عرضه می‌شوند. ما از کیفیت قطعات عرضه‌شده مطمئن می‌شویم، اما به‌خاطر شرایط خرید مستقیم از کارخانه، امکان ارائه ضمانت بازگشت و گارانتی کالا را نداریم.

اما مطمئن باشید فروشگاه اینترنتی سرماگران ضمانت بهترین قیمت بازار را دارد! چرا؟

سرماگران با اطمینان تضمین می‌دهد که بهترین قیمت بازار را دارد. فروشگاه اینترنتی سرماگران واسطه نیست و قطعات را به‌طور مستقیم از کارخانه به دست شما در هرکجای ایران که هستید می‌رساند. بنابراین ضمانت بهترین قیمت بازار، همیشه یکی از دلایل مشتریان سرماگران برای خرید از این فروشگاه بوده است.

سرماگران با بیش از بیست سال سابقه در حوزه تأمین و عرضه قطعات سیستم‌های سرمایشی، گرمایشی و تهویه خودروهای سبک و سنگین، همواره تلاش کرده رضایت مشتری را هدف اصلی خود قرار دهد و در این مسیر، از هیچ تلاشی برای بالابردن کیفیت و کاهش قیمت قطعات خودرو و لوازم یدکی فروگذار نکرده است.

ورود به واتساپ
1
برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید.
سلام
تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی و همراهی با شماست.